ביטוח אובדן כושר עבודה

 האם אתם יכולים להרשות לעצמכם לאבד את כושר עבודתכם?

 

אחד מכל שלושה יהיה במצב של אי כושר עבודה בין גיל 21 לגיל 65, מצב בו, עקב מחלה או תאונה, הוא או היא לא יעבדו פרק זמן של שלושה חודשים לפחות.  בחברה בה אנו חיים אין מי שיתמוך באדם שאיבד את כושרו לעבוד. במקומות עבודה בודדים ניתן לצבור יותר מאשר 90 ימי מחלה המוגדרים בחוק. לעצמאים אין כלל ימי מחלה. חוק הביטוח הלאומי וחוקים אחרים אינם משלמים לעובד בגין מצב של אי כושר עבודה, למעט מספר אירועים מוגדרים, כגון: תאונת עבודה, תאונת דרכים, פגיעה במהלך שירות מילואים או אירוע טרור. גם במקרים אלה הפיצוי הוא אך ורק בגין חלקים ידועים של השכר. אך אף אחד לא ישלם, אם חליתם ואינכם יכולים לעבוד למעלה מ 90- יום, או אם אתם עצמאיים. אין מי שישלם לכם אם אתם חולים ולא יכולים להגיע לעבודתכם, או שעברתם ניתוח שהשבית אתכם למספר שבועות, או חס וחלילה התקף לב - כבר מהיום הראשון ! חברות הביטוח פיתחו מוצר ביטוח ייחודי הנקרא ביטוח אובדן כושר עבודה. ביטוח זה, מספק למבוטח הגנה כלכלית למקרה שלא יוכל לעבוד ולהתפרנס עקב מחלה או תאונה. בשוק הביטוח הישראלי קיימים כ - 20 סוגים של ביטוחי אובדן כושר, החל מביטוחים בסיסיים כתאונות אישיות, ועד לביטוחים מורכבים ומקיפים כביטוח אובדן כושר עבודה תעסוקתי - הנמכר לבעלי מקצועות אחדים בלבד. הביטוח השכיח ביותר הינו ביטוח ה"שלוה" או ה"שלב", המכסה אדם למקרה בו לא יוכל להמשיך לעבוד במקצועו או במקצוע סביר אחר המתאים לניסיונו השכלתו והכשרתו. ביטוח כזה ישלם לאדם את הפיצוי שנרכש החל מהיום ה 91 למצב אי הכושר ולאורך כל השנים עד לגיל 65.

 עקב מורכבותו של ביטוח אובדן כושר העבודה, והתנאים השונים כל כך בין הפוליסות השונות, חייב כל אחד להתייעץ בסוכן ביטוח לפני שהוא מחליט ורוכש ביטוח אובדן כושר עבודה. לכן, רצוי להביא בפני סוכן הביטוח את כל הנתונים הרלוונטיים לעניין כגון: סוג העיסוק הספציפי שבו אתם עוסקים, המיומנויות המיוחדות הנדרשות מכם בעבודה, שעות העבודה הרגילות שלכם, מבנה וגובה השכר שלכם, הסכם העבודה שלכם עם המעסיק או עם הגורמים המשלמים את שכרכם, מצבכם הבריאותי, ההיסטוריה הרפואית שלכם ושל הוריכם / אחיכם, וכל מידע נוסף הקשור לפי דעתכם לנושא. הסוכן יבחן את מכלול הנתונים שתביאו בפניו ימליץ בפניכם על האפשרויות המתאימות לכם.

שלח לקבלת הצעה

תודה רבה!

הטופס נשלח בהצלחה.

אני מעוניין לקבל הצעה לביטוח

בינה נט תקשורת ומחשבים
הפריון 4 אזור תעשייה צפוני  אשדוד
נייד: 050-349-777-5 פקס:153-50-349-777-5
דוא"ל:binaa.net@gmail.com

שלח

תודה רבה!

הטופס נשלח בהצלחה.

צור קשר

 

טל: 03-7288010  |  נייד: 054-7772254

דואל: eldan@meidan-ins.co.il

רח׳ יגיע כפיים 21 פ״ת, ת.ד. 4010,מיקוד 49516 

תחומי הביטוח במשרדנו:

      א.מידן

 

המשרד נותן שרותי ניהול הסדרים למפעלים עד 250 איש וכן לעסקים קטנים ולקוחות פרטיים. מתמחה במתן שירות למשרדי עורכי דין על כל ההיבטים השונים.

  

אלדן מידן – סוכן ביטוח פנסיוני מורשה משנת 1988 בעל תואר בכלכלה ובמנהל עסקים. בעל רישיון מורשה בכל ענפי הביטוח לרבות: פנסיוני , אש ותאונות וביטוח ימי ואווירי. אלדן מנהל משנת 2000 את סוכנות א.מידן, הקיימת מתחילת שנות ה 70 ואשר נוסדה ע"י מר מידן איתן זכרונו לברכה.

חיים: פרט, בריאות , סיעוד , ביטוח לעצמאים ביטוח מנהלים  ביטוח בעלי שליטה , פנסיה , קופות השתלמות וקופות גמל.

אלמנטרי: עסקים, דירה, רכב, תאונות אישיות, ביטוחי חבויות ואחריות מקצועית.

ימי ואווירי: ביטוח מטענים בפוליסות פתוחות וכן בפוליסות חד פעמיות, ביטוח ספינות, סירות ואופנועי ים.

סוכן ביטוח פנסיוני

אלמנטרי ימי ואוירי

טל: 03-7288010